Contact

Openingstijden

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

8:00 - 16:30 uur
8:00 - 16:30 uur
8:00 - 16:30 uur
8:00 - 16:30 uur
8:00 - 16:30 uur
Gesloten
Gesloten

Mocht u contact met ons op willen nemen kunt u bijgaand contactformulier invullen.

Wij zullen dan binnen 2 werkdagen reageren.

Dit formulier is niet geschikt voor het melden van storingen.

Hiervoor dient u telefonisch (0413-85 01 20) of per e-mail (service@rensen.nu)

contact met ons op te nemen!

Adresgegevens

Vestiging Uden

Liessentstraat 9/D
5405 AH Uden

T: (0413) 85 01 10
F: (0413) 85 01 11

Vestiging Hoogeveen

Plesmanstraat 67
7903 BG Hoogeveen

T: (0528) 22 98 88
F: (0528) 22 98 99

Service

Liessentstraat 9/D
5405 AH Uden

T: (0413) 85 01 20
F: (0413) 85 01 21

Directie

Algemeen directeur

Twan Rensen

Mob: +31 6 53 20 91 57
E-mail: t.rensen@rensen.nu

Commercieel directeur

Ruud Cuppé

Mob: +31 6 51 85 83 94
E-mail: r.cuppe@rensen.nu

Technisch directeur

Michel van der Leest

Mob: +31 6 22 55 13 93 
E-mail: m.v.d.leest@rensen.nu

Financieel directeur

Ronald Beumer

Mob: +31 6 19 40 32 23
E-mail: r.beumer@rensen.nu

Accountmanagers 

Regio Noord Holland / Zuid Holland

Herman van de Scheur

Mob: +31 6 26 75 04 64
E-mail: h.v.d.scheur@rensen.nu


Regio Groningen / Friesland / Drenthe / Overijssel / Gelderland / Flevoland / Utrecht

Robin Mathies

Mob: +31 6 10 88 02 12
E-mail: r.mathies@rensen.nu


Regio Zeeland / Noord-Brabant

Rob van den Boomen

Mob: +31 6 53 98 00 99
E-mail: r.v.d.boomen@rensen.nu


Regio Limburg

Rudy Jansen

Mob: +31 6 22 55 14 09
E-mail: r.jansen@rensen.nu


Accountmanager Energie

Johan verheijen

Mob: +31 6 51 47 59 55
E-mail: j.verheijen@rensen.nu

Vereist
Vereist